مهمترین لحظه حیات تو وقتی است که خود مورد قضاوتی

هفت خط شالبند سبز کانگ فو

نویسنده :همراه
تاریخ:یکشنبه دهم شهریورماه سال 1392-ساعت 15 و 09 دقیقه و 37 ثانیه

 
 آناتوا (خط یک): به معنای شاهین نمای ترازوی جهان از تن و روان و گوهر بود که انسان و کسف سلسله زمان و نفوذ دانایان و آگاهی به آزادی انسان است، که تا به امروز نرفته است. آناتوا با پانصدوپانزده تکنیک، ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیت های موجی بر اسرار هندسی و خلاف حرکت بدنی در مسیر عالم ذرات است.

 آتادو (خط دو): به معنای اسرار خلقت و یا هستی و نبرد با ترکیب نیستی است. آتادو با سیصدوهفده تکنیک، ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیت های خلاف موجی به منظور برگردان عالم ذرات و اندیشه حیات است.

 سوتو (خط سه): به معنای مرز دانایی و خروج از دایره خام عقلی و انهدام ترس از زندگی است، به معنای تو و من و طبیعت مربوط به من و توست.

 سام سامائه (خط چهار): به معنای آدمی چیست؟ انسان چیست؟ از چیست؟ تولد آغاز و آغاز تولد او هستی است؟ یا نیستی؟ و یا هستی و نیستی او یکی است؟ گرد بدن انسان به چیست؟ سام سامائه با پنج هزارو یازده تکنیک، ترکیب و عکس العمل سازی با رسیدگی تن و روان می باشد.

مایانه (خط پنج): به معنای انهدام اختلالات و نابود کردن ناهنجاریها و مبارزه انسان در مرز آشکار و پنهان، به درک اندیشه هاست.

 کوانه وست مایانه (خط شش): به معنای صفوف نامناسب انسانی، ناهنجاریهای روانی، عدم آشنایی به علم پزشکی و ترسان از ورود به جهان تفکرآمیز و ناشناخته هاست، تشویق نمودن انسان به درک آشکار عالم پنهانی که این نیرو متکی بر هدف عالی مایگاه توآ سروده دانایی است.

 وای ما باتو (خط هفت): این معنا در کونگ فو توآ از هفت مایگاه نیایش به سازندگان اندیشه ها و داوری انسانها به شناخت و بررسی ها و زیربناها و ایجاد انسان به بینشها و دانشها و ترکیبهاست. وای ماباتو از سی و سه هزارو یک تکنیک، ترکیب و عکس العمل تشکیل یافته است.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات